مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مرکز خدمات خراسان رضوی با درمانگاه امام صادق(ع) مشهد تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

   کد: 21844
   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱
   مشهد/ مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی با درمانگاه امام صادق (ع) مشهد تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.
   مرکز خدمات خراسان رضوی با درمانگاه امام صادق(ع) مشهد تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، نشست مشترک مسئولین مرکز خدمات و درمانگاه امام صادق (ع) مشهد با هدف افزایش تعاملات و همکاری‌ها در مرکز خدمات استان برگزار شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیرکل مرکز خدمات استان در این جلسه توجه به مقوله سلامت را مهم و ضروری برشمرد و گفت: تقدم پیشگیری بر درمان، سیاست راهبردی مرکز خدمات در مقوله سلامت است و در سال‌های اخیر توجه بیشتری به مقوله پیشگیری شده چراکه هزینه کردن در زمینه پیشگیری نوعی سرمایه‌گذاری است.
   وی افزود: طلاب مظلوم و محروم هستند و مشکلات عدیده‌ای در زمینه‌های معیشت، مسکن و درمان دارند.
   مدیر کل مرکز خدمات استان بیان کرد: مرکز خدمات تلاش می‌کند با ارائه خدمات ضروری باری از روی دوش طلاب بردارد تا بتوانند با تمرکز بیشتری به رسالت‌ حوزوی خود بپردازند.
   وی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های مرکز خدمات استفاده از ظرفیت‌ مراکز درمانی و بیمارستان‌ها در حوزه سلامت طلاب است که ان‌شاء الله با تعاملات انجام‌شده بتوانیم در حوزه سلامت طلاب گامی مؤثر برداریم.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی تولیت موقوفه امام صادق (ع) نیز در این جلسه گفت: رسیدگی به مشکلات درمانی طلاب را جزو وظایف خود می‌دانیم و از تمام ظرفیت درمانگاه برای این امر استفاده می‌کنیم.
   وی افزود: همکاری و تعامل با مرکز خدمات به‌عنوان مرجع رسیدگی به مشکلات درمانی حوزویان می‌تواند کمک شایانی به حل مشکلات درمانی این قشر کند چراکه کلیه اطلاعات درمانی طلاب در بانک این مرکز موجود است.
   آقای دانش دبیر بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) مرکز خدمات استان نیز در این جلسه با اشاره به ایجاد کارگروه سلامت در این بنیاد گفت: کارگروه سلامت بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) با هدف استفاده از ظرفیت خیرین برای حل مشکلات سلامت طلاب تشکیل شده و تاکنون اقدامات مؤثری برای حمایت از بیماران خاص انجام داده است.
   وی افزود: این کارگروه با شناسایی و استفاده از ظرفیت‌های مراکز درمانی خیریه و نیک اندیشان حوزه سلامت تاکنون به 500 نفر از بیماران خاص خدمات درمانی ارائه کرده است.
   دبیر بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) مرکز خدمات استان بیان کرد: تعامل با درمانگاه خیریه امام صادق (ع) در همین راستا است و امیدوارم با همکاری این عزیزان بتوانیم خدمت‌رسانی خالصانه‌ای به سربازان حضرت ولی‌عصر (عج) داشته باشیم.
   انعقاد تفاهم‌نامه با درمانگاه امام صادق (ع) و استفاده طلاب از خدمات درمانی آن با تخفیف ویژه و اتصال درمانگاه به سامانه آنلاین بیمه آسیا از مصوبات این جلسه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.