مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قدردانی از خدمات رئیس دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمانی خراسان جنوبی در مقابله با کرونا

   کد: 21864
   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱
   بیرجند/ مدیر کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی با اهدای لوح سپاسی از زحمات رئیس دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمانی استان در مقابله با کرونا قدردانی کرد.
   قدردانی از خدمات رئیس دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمانی خراسان جنوبی در مقابله با کرونا

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین جعفری راد مدیرکل این مرکز با حضور در دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بیرجند از زحمات دکتر دهقانی رئیس این دانشگاه و همکارانشان در خصوص اقدامات مؤثر پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا قدردانی کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این دیدار با اشاره به خدمات شایان و ایثار کادر درمانی در راستای پیشگیری از بیماران کرونا، اظهار داشت: خدا را شاکریم که در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که حس همدلی و همراهی و انسانیت آن، در دنیا مثال‌زدنی است و تمامی ملت‌ها را به حیرت واداشته و همین باعث شده که ملت ایران در مقابله با این ویروس سربلند بیرون آمده است.
   وی در ادامه با بیان اینکه طلاب و روحانیون نیز در این بحران خدمات شایان و قابل توجهی را به جامعه ارائه کرد، گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون طلاب و روحانیون در قالب گروه‌های جهادی و به صورت کاملاً خودجوش و با حمایت مرکز خدمات، نسبت به ضدعفونی بخش زیادی از معابر و اماکن عمومی اقدام کردند و برای ادامه‌ی این فعالیت‌ها نیازمند مساعدت و حمایت ویژه دانشگاه علوم پزشکی است.
   در ادامه، دکتر دهقانی نیز با قدردانی از فعالیت‌های طلاب و روحانیون در مقابله با کرونا، گفت: جامعه روحانیت نه تنها در استان، بلکه در سراسر کشور در کنار کادر درمان بوده و با فداکاری و ایثار مثال زدنی خود به مردم خدمت کردند.
   وی در پایان آمادگی دانشگاه علوم پزشکی استان را برای همکاری با مرکز خدمات اعلام کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.