مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دبیر بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی خبر داد؛

   تأمین 350 عدد اقلام ضروری پزشکی بیماران خاص

   کد: 21867
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴
   مشهد/ دبیر بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) از تأمین 350 عدد اقلام پزشکی بیماران خاص از قبیل ویلچر، تخت، تشک توسط بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی خبر داد.
   تأمین 350 عدد اقلام ضروری پزشکی بیماران خاص

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، جلسه بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) با حضور اعضای هیئت‌مدیره در مرکز خدمات استان برگزار شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیر کل مرکز خدمات خراسان رضوی در این جلسه با تشکر از حمایت‌های مادی و معنوی خیرین گفت: در طرح مساوات مؤمنانه مرکز خدمات در ماه مبارک رمضان اقدامات مؤثری در زمینه حمایت از محرومین انجام شد و بالغ بر 5000 بسته معیشتی در مناطق محروم توزیع شد.
   وی افزود: در این طرح طلاب جهادی به صورت شبانه‌روزی به توزیع و بسته‌بندی بسته‌های معیشتی مشغول بوده و الحمدلله 4000 وعده غذای گرم در بین محرومین توزیع شد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان استفاده از ظرفیت‌های خیرین را در مسیر پیشبرد اهداف مرکز خدمات ضروری دانست و بیان کرد: در حال حاضر بیش از 800 نفر بیمار خاص و ازکارافتاده تحت پوشش مرکز خدمات هستند و منابع مرکز خدمات برای رسیدگی به این افراد کافی نیست به همین دلیل استفاده از ظرفیت‌های استانی در دستور کار مرکز خدمات قرار دارد.
   وی خاطر نشان کرد: در سال‌های گذشته اقلام درمانی ضروری مانند ویلچر، تخت، تشک، عصا و سمعک برای بیماران خاص از محل حمایت‌های خیرین تهیه می‌شد و امور درمانی آن‌ها نیز توسط مرکز خدمات حوزه پیگیری می‌شد.
   آقای دانش دبیر بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) نیز در این جلسه با اشاره به ضرورت حمایت از بیماران خاص گفت: با توجه به نیازسنجی انجام شده در سال جاری به 350 عدد اقلام ضروری درمانی از قبیل ویلچر، تخت، تشک و... نیاز داریم که همانند سال‌های گذشته از طریق خیرین تأمین شده است.
   وی افزود: طبق برآورد ستاد جهیزیه بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) 250 نفر از زوج‌های جوان طلبه قادر به تأمین جهیزیه و اقلام ضروری زندگی نیستند و این بنیاد در حال پیگیری برای تأمین منابع حمایتی جهیزیه است.
   بحث و تبادل‌نظر پیرامون مشکلات مسکن طلاب و بررسی مشکلات بیماران خاص از دیگر محورهای این جلسه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.