مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • فعالیت‌های اشتغال‌زایی طلاب و روحانیون شهرستان بروجن

   کد: 21868
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   شهرکرد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری از طرح‌های اشتغال‌زایی و کارآفرینی حوزویان شهرستان بروجن بازدید کرد.
   فعالیت‌های اشتغال‌زایی طلاب و روحانیون شهرستان بروجن

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، حجج اسلام مختاری مدیرکل مرکز خدمات استان و قاسمی معاون خانواده و امور معیشت این مرکز از طرح اشتغال‌زایی حوزویان شهرستان بروجن بازدید کردند .
   در ابتدا مدیرکل مرکز خدمات استان با آقای عبدالعلی‌زاده از طلاب شهرستان بروجن و همسرشان خانم پارباو دیدار و گفتگو کرد. این زوج توانسته‌اند با طراحی و ساخت نماد برای شهرداری‌ها در سراسر کشور و همچنین راه‌اندازی کارگاه‌های لباس زنانه، حصیربافی و کیف دوزی و تولید و پرورش گل و گیاه خانگی، اقدام به اشتغال‌زایی در این شهرستان کنند.
   در ادامه مدیرکل مرکز خدمات استان از طرح اشتغال‌زایی آقای یاسر بخشیان از طلاب استان و همسرشان خانم برزگزاد بازدید کردند. همسر آقای بخشیان با راه‌اندازی دفتر نمایندگی بیمه البرز در این شهرستان یک اشتغال پایدار برای خود ایجاد کرده است.
   بازدید از طرح اشتغال‌زایی خانگی آقای حسین خوشبخت و همسرشان در شهر فرادنبه از دیگر برنامه‌های حجت الاسلام و المسلمین مختاری بود. این زوج با سرمایه اولیه 5 میلیون تومان یک دستگاه جوجه‌کشی در حیاط منزلشان راه‌اندازی کرده‌اند.
   در ادامه مدیر کل مرکز خدمات استان و همراهانشان از طرح اشتغال‌زایی آقای جواد شاهقلیان از طلاب استان بازدید کردند. آقای شاهقلیان با مساعدت مرکز خدمات در حال احداث گلخانه‌ای به مساحت 4 هزار متر مربع است که با راه‌اندازی این طرح، برای 10 نفر اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.
   بازدید پنجم از طرح اشتغال‌زایی حجت الاسلام صالحی از روحانیون مبلغ استان بود. وی توانسته است با استفاده از بهترین روش‌های علمی به تولید گندم و لوبیا، کاشت نهال و پرورش زنبور عسل بپردازد و به دلیل موفقیت در این طرح‌های اشتغال‌زایی به الگویی در روستای اسلام‌آباد شهرستان بروجن تبدیل شود.
   ششمین بازدید از طرح اشتغال‌زایی خانم باقری از طلاب حوزه علمیه بروجن انجام شد. وی با سرمایه اولیه 15 میلیون تومان فروشگاه ملزومات حجاب و عفاف در شهر نقنه راه‌اندازی کرده است.
   هفتمین بازدید نیز از طرح اشتغال‌زایی آقای مصیب ابراهیمی در شهر فرادنبه انجام شد که با راه‌اندازی کارگاه روغن‌گیری برای خانواده خود اشتغال آفرینی کرده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.