مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در دیدار مدیران کل مرکز خدمات و آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی تأکید شد

   مهارت‌آموزی نیازمند فرهنگ‌سازی در میان خانواده‌ها است

   کد: 21870
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   تبریز/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی به‌منظور افزایش همکاری دو مجموعه در برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای خانواده طلاب دیدار و گفتگو کردند.
   مهارت‌آموزی نیازمند فرهنگ‌سازی در میان خانواده‌ها است

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالفضل موسوی، مدیرکل مرکز خدمات و رضا اختیار وکالتی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان دیدار و بر افزایش همکاری دو مجموعه تأکید کرند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تبریک انتصاب دکتر وکالتی به سمت مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان از مساعدت‌های آن سازمان در راه‌اندازی مرکز مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی تقدیر کرد و برنامه‌ریزی برای برگزاری دوره‌های آموزشی مهارتی برای خانواده‌های طلاب و روحانیون را خواستار شدند.
   دکتر وکالتی با اشاره به تفاهم‌نامه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: امیدواریم خانواده‌های معزز طلاب بتوانند از ظرفیت بالای آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برخوردار شوند.
   وی با بیان این مطلب که تعداد مهارت‌ها در دنیای کنونی افزایش یافته و این مهارت‌ها در حوزه‌های گوناگون زندگی گسترده شده، تصریح کرد: می‌توانیم با احصا و نیازسنجی، آموزش‌های موردنیاز جامعه هدف را با استفاده از ظرفیت‌های موجود در کارگاه‌های آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان اجرا کنیم.
   در این دیدار با اشاره به کمرنگ شدن ارزش فراگیری مهارت در خانواده‌ها، بر نقش مؤثر جامعه روحانیون و طلاب به‌عنوان فعالان اجتماعی در نهادینه کردن فرهنگ مهارت افزایی و مهارت‌آموزی در جامعه تأکید شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.