مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی:

   حضور طلاب در مناطق حاشیه شهر تأثیر بسزایی در رشد فرهنگی این مناطق دارد

   کد: 21871
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   مشهد/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری با بیان اینکه حضور طلاب در مناطق حاشیه شهر تأثیر بسزایی در رشد فرهنگی منطقه دارد، گفت: هزینه‌های بالای تهیه مسکن، مشکلات زیادی را برای طلاب ایجاد کرده و ما در تلاشیم با هموار کردن مسیر و رفع برخی موانع، گامی در جهت رفع این معضل برداریم.
   حضور طلاب در مناطق حاشیه شهر تأثیر بسزایی در رشد فرهنگی این مناطق دارد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیر کل، آقایان دانش معاون مسکن و مهندس سیبویه کارشناس مسکن مرکز خدمات استان با آقای حسینعلی زاده مدیر پروژه مجتمع‌های مسکونی زندگی شهرک امید مشهد دیدار و گفت‌وگو کردند.
   مدیر کل مرکز خدمات استان در این دیدار حل مشکل مسکن طلاب را یکی از اولویت‌های مرکز خدمات دانست و با بیان اینکه حضور طلاب در مناطق حاشیه شهر تأثیر بسزایی در رشد فرهنگی منطقه دارد، گفت: هزینه‌های بالای تهیه مسکن، مشکلات زیادی را برای طلاب ایجاد کرده و ما در تلاشیم با هموار کردن مسیر و رفع برخی موانع، گامی در جهت رفع این معضل برداریم.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری ادامه همکاری با پروژه مجتمع‌های مسکونی زندگی را خواستار شد و گفت: امیدواریم با حسن تعاملی که بین دو مجموعه حکم‌فرماست بتوانیم در سال جدید همکاری‌ها را ادامه داده و در مسیر حل مشکل مسکن طلاب گامی مؤثر برداریم.
   آقای حسینعلی زاده مدیر پروژه مجتمع‌های مسکونی زندگی شهرک امید مشهد نیز در این دیدار رسیدگی به مناطق حاشیه‌نشین مشهد را ضروری دانست و گفت: در پروژه‌های شهرک امید امکاناتی مانند درمانگاه، مسجد، مدرسه و مراکز فرهنگی پیش‌بینی‌شده است و حضور روحانیت در این مناطق باعث رونق و رشد فرهنگی مناطق حاشیه‌نشین مشهد خواهد شد.
   در این جلسه مقرر شد پس از افتتاح عملیات اجرایی فاز جدید و تکمیل سقف واحدها، تعداد دیگری از واحدهای مذکور به طلاب واجد شرایط واگذار شود.
   شایان ذکر است در سال گذشته تعداد 78 نفر طلاب با اولویت اساتید و نخبگان واجد شرایط در پروژه زندگی مشهد ثبت‌نام کرده‌اند و این واحدها در سال 1400 تحویل متقاضیان خواهد شد.

   جهت اطلاع از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و برنامه‌های اختصاصی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، در کانال رسمی اطلاع‌رسانی و پاسخ‌گویی مرکز خدمات استان در پیام‌رسان‌های «بله» و «ایتا» عضو شوید.
   ایتا http://go2l.ir/Eta_42
   بله http://go2l.ir/Ble_42

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.