مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مرکز خدمات و سازمان فضای مجازی سپاه فجر تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

   کد: 21875
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مرکز فضای مجازی سپاه فجر به منظور برگزاری دوره‌های مختلف آموزش مجازی سواد رسانه ویژه طلاب تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
   مرکز خدمات و سازمان فضای مجازی سپاه فجر تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مرکز فضای مجازی سپاه فجر به منظور برگزاری دوره‌های مختلف آموزش مجازی سواد رسانه ویژه طلاب تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
   حجت الاسلام و المسلمین جعفر جدیری معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات در جلسه امضای این تفاهم نامه که در شیراز برگزار شد گفت: برای ارتقای سواد رسانه و کنشگری فعال میان طلاب، نیاز است که به صورت کشوری برنامه‌هایی اجرا شود و امیدواریم که با همکاری سازمان فضای مجازی سپاه فجر، گام‌های مؤثری در این زمینه برداشته شود.
   وی با اشاره به برگزاری دوره آموزش مجازی ضیافت مجازی ویژه طلاب سراسر کشور در ماه مبارک رمضان، گفت: با تلاش‌های صورت گرفته و پیگیری و پشتیبانی خوب محتوایی و فنی سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس در ماه مبارک رمضان یک دوره آموزش مجازی کاربردی و خوب برگزار شد که مورد استقبال قرار گرفت.
   وی در پایان گفت: ان‌شاءالله بر اساس توافقات صورت گرفته، فعالیت‌های متعددی در حوزه فضای مجازی و تربیتی توسط مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس ویژه طلاب و خانواده‌های آن‌ها انجام خواهد گرفت.
   سرهنگ محمدجعفر دوستدار، رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر، استمرار این دوره‌ها در سطح کشور را ازجمله اهداف و برنامه‌های آینده این سازمان عنوان کرد.
   گفتنی است، استمرار دوره مجازی سواد رسانه ویژه طلاب، خانواده و فرزندان آنان در سراسر کشور، پشتیبانی از دوره‌های حضوری سواد رسانه در کشور، اجرای مسابقات کتاب‌خوانی و برنامه‌های فرهنگی و هنری ویژه همسران و فرزندان طلاب ازجمله مهم‌ترین بندهای این تفاهم‌نامه است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.