مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • نماینده ولی فقیه در استان همدان خواستار شد:

   پرهیز از موازی کاری در میان نهادهای حوزوی

   کد: 21885
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   همدان/ نماینده ولی فقیه در استان همدان ضمن قدردانی از فعالیت‌های مرکز خدمات، موازی کاری در سازمان‌ها را بسیار مضر و آفت‌زا دانست و درخواست کرد: نهادهای حوزوی با افزایش تعامل و همکاری باعث رفع موازی کاری در میان این نهادها شوند.
   پرهیز از موازی کاری در میان نهادهای حوزوی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان، حجت الاسلام و المسلمین بسطامی مدیرکل این مرکز با آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد .
   نماینده ولی فقیه در استان ضمن قدردانی از فعالیت‌های مرکز خدمات، موازی کاری در سازمان‌ها را بسیار مضر و آفت‌زا دانست و درخواست کرد: نهادهای حوزوی با افزایش تعامل و همکاری باعث رفع موازی کاری در میان این نهادها شوند.
   آیت الله شعبانی در ادامه برای رفع مشکل موازی کاری در میان نهادهای حوزوی قول مساعد داد و تلاش مدیران و کارکنان مرکز خدمات برای ارتقای خدمات و کاهش مشکلات طلاب و روحانیون را خواستار شد.
   در این دیدار، مدیر کل مرکز خدمات استان گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز خدمات ارائه کرد و با اشاره به زیان‌های موازی کاری در میان نهادهای همسو، تلاش برای رفع موازی میان نهادهای حوزوی را خواستار شد.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.