مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار با حجت الاسلام والمسلمین رمزی از معمرین استان اردبیل

   کد: 21891
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴
   اردبیل/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل با حجت الاسلام والمسلمین رمزی، از معمرین استان، دیدار و گفتگو کرد.
   دیدار با حجت الاسلام والمسلمین رمزی از معمرین استان اردبیل

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل، حجت اسلام و المسلمین کریمی مدیرکل مرکز خدمات استان با حضور در منزل حجت اسلام والمسلمین رمزی از معمرین استان، با ایشان دیدار و گفتگو کرد و جویای احوالشان شد.
   وی در این دیدار ضمن معرفی برنامه‌های مرکز خدمات در زمینه بهداشت و سلامت و تکریم معمرین، در جریان روند درمانی حجت الاسلام و المسلمین رمزی قرار گرفت و برای حل مشکلات درمانی ایشان قول مساعد داد.
   حجت الاسلام و المسلمین رمزی ضمن تشکر از حضور مدیرکل مرکز خدمات در منزلشان، رفع مشکلات پیش آمده در ایام کرونا برای معمرین را خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.