مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • فعالیت‌های کارآفرینی دو تن از اساتید مدرسه علمیه امیرالمؤمنین(ع) شهر اشتهارد

   کد: 21901
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴
   کرج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز از طرح اشتغال‌زائی دو تن از روحانیون شهر اشتهارد بازدید کرد.
   فعالیت‌های کارآفرینی دو تن از اساتید مدرسه علمیه امیرالمؤمنین(ع) شهر اشتهارد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، حجج اسلام انصاری مدیرکل مرکز خدمات استان و داودی امام جمعه شهر اشتهارد از طرح کارآفرینی دو تن از اساتید مدرسه علمیه امیرالمؤمنین(ع) این شهر بازدید کرد.
   گفتنی است، حجت الاسلام حسینی علاوه بر فعالیت در عرصه تبلیغ و همچنین تدریس در مدرسه علمیه امیرالمؤمنین علیه السلام به همراه دو فرزند خود در باغی به متراژ 1500 متر مربع به پرورش انواع درخت میوه مشغول است و در راستانی توسعه کارآفرینی در نظر دارد در آینده یک استخر پرورش ماهی در این منطقه راه‌اندازی نماید.
   همچنین، حجت الاسلام ملک محمدی علاوه بر پرداختن به امور طلبگی مانند تبلیغ و تدریس در مدرسه علمیه امیرالمؤمنین علیه‌السلام در منزل مسکونی خود به پرورش انواع طوطی با نژادهای مختلف پرداخته است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.