مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • فعالیت‌های کارآفرینی اعضای قرارگاه جهادی حضرت خدیجه (س) کاشان

   کد: 21916
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   کاشان/ مدیران کل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات کشور و مرکز خدمات کاشان از فعالیت‌های کارآفرینی هفت نفر از اعضای قرارگاه جهادی حضرت خدیجه سلام‌الله علیها در این شهرستان بازدید کردند.
   فعالیت‌های کارآفرینی اعضای قرارگاه جهادی حضرت خدیجه (س) کاشان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه کاشان،‌ حجج اسلام علائیان مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات کشور و یوسفی مدیرکل مرکز خدمات کاشان از فعالیت‌های کارآفرینی هفت نفر از اعضای قرارگاه جهادی حضرت خدیجه سلام الله علیها بازدید کردند.
   این فعالیت‌های کارآفرینی در زمینه‌های ساخت عروسک،‌ جواهرسازی،‌ نمدسازی،‌ تولید محصولات خوراکی،‌ محصولات چرمی،‌ تولید زعفران،‌ شوید،‌ نعناع و ... بودند.
   حجت‌الاسلام و المسلمین علائیان به برنامه‌های مرکز خدمات در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی و ایجاد تسهیلات برای تأمین تجهیزات اشتغال خانواده طلاب اشاره کرد و گفت: سرمایه‌گذاری، بررسی و تلفیق برنامه‌های بلندمدت و میان‌مدت، آموزش فنی و حرفه‌ای و مهارت افزایی و ایجاد بانک اطلاعاتی طرح‌های اشتغال‌زایی با شناسایی ظرفیت‌های خانواده طلاب و روحانیان ازجمله اقدامات لازم برای پیشبرد اهداف قرارگاه جهادی حضرت خدیجه سلام‌الله علیها است.
   وی با اشاره به این‌که یکی از مهم‌ترین بازارهای عرضه محصولات این قرارگاه خانواده طلاب و جامعه هدف مرکز است، گفت: ما به دنبال آن هستیم تا هر خانه یک کارگاه تولیدی باشد تا همسر طلبه علاوه بر فعالیت در حوزه کارآفرینی به وظایف خود در زمینه همسرداری نیز عمل کند و لازمه تحقق این هدف آموزش و ایجاد تسهیلات ویژه برای تجهیز کارگاه خانگی است.
   در پایان این دیدار،‌ مدیران کل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات کشور و مرکز خدمات کاشان در جلسه‌ای به سخنان تولیدکنندگان گوش دادند و مشکلات ایشان را بررسی کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.