مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید از فعالیت‌های خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده حجت‌الاسلام زراعتی

   کد: 21917
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   مشهد/ رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان خراسان رضوی از فعالیت‌های خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده حجت‌الاسلام زراعتی بازدید کرد.
   بازدید از فعالیت‌های خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده حجت‌الاسلام زراعتی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، رئیس اداره معیشت و توانمندسازی و مسئول واحد خوداشتغالی و توانمندسازی مرکز خدمات استان از فعالیت‌های خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده حجت‌الاسلام زراعتی بازدید کردند.
   این بازدید باهدف بررسی مشکلات اشتغال و کارآفرینی خانواده طلاب و حمایت از مشاغل زودبازده و خانگی انجام شد.
   حجت‌الاسلام ناظری از مبلغان مشهد است و به‌صورت فصلی درزمینهٔ‌ تولید پیله ابریشم فعالیت می‌کند. این روحانی کارآفرین امسال 27000 کرم ابریشم پرورش داده و به‌طور میانگین 25 کیلوگرم پیله ابریشم تولید می‌کند.پ

   جهت اطلاع از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و برنامه‌های اختصاصی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، در کانال رسمی اطلاع‌رسانی و پاسخ‌گویی مرکز خدمات استان در پیام‌رسان‌های «بله» و «ایتا» عضو شوید.
   ایتا http://go2l.ir/Eta_42
   بله http://go2l.ir/Ble_42

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.