مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • کارآفرینی خانواده روحانی با تأسیس مهد کودک در کاشان

   کد: 21920
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   کاشان/ مدیران کل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات کشور و مرکز خدمات کاشان از فعالیت‌های کارآفرینی خانواده حجت الاسلام و المسلمین رحیمی بازدید کردند.
   کارآفرینی خانواده روحانی با تأسیس مهد کودک در کاشان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه کاشان، حجج اسلام و المسلمین علائیان مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات کشور و یوسفی مدیرکل مرکز خدمات کاشان از فعالیت‌های کارآفرینی خانواده حجت‌الاسلام و المسلمین رحیمی بازدید کردند.
   حدود یک‌سال قبل،‌ حجت‌الاسلام و المسلمین رحیمی به همراه همسرش مهد کودکی مهدوی به نام «شکوفه‌های امید» را افتتاح کرد. این طلبه‌ کارآفرین علاوه بر ارائه تخفیف به خانواده طلاب،‌ شهریه را به صورت اقساط دریافت می‌کند.
   گفتنی است،‌ این خانواده کارآفرین مجوز افتتاح دبستان را نیز اخذ کرده‌اند اما با مشکل تأمین ساختمان مدرسه برای راه‌اندازی آن مواجه هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.