مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مسئول نمایندگی مرکز خدمات گلپایگان:

   مسئولان حوزوی حمایت از تبلیغ مجازی را وظیفه ذاتی خود بدانند

   کد: 21922
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   گلپایگان/ جلسه‌ مسئولان نهادهای حوزوی شهرستان گلپایگان با موضوع هم‌اندیشی در خصوص اهمیت تبلیغ مجازی و بررسی مشکلات مبلغین در دفتر امام جمعه گلشهر برگزار شد.
   مسئولان حوزوی حمایت از تبلیغ مجازی را وظیفه ذاتی خود بدانند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات نمایندگی گلپایگان،‌ جلسه مسئولان نهادهای حوزوی شهرستان گلپایگان با حضور ائمه جمعه شهرستان‌های گلپایگان و گلشهر در دفتر امام جمعه گلشهر برگزار شد.
   این جلسه با موضوع هماهنگی نهادهای حوزوی شهرستان و هم‌اندیشی در خصوص اهمیت تبلیغ مجازی و بررسی مشکلات مبلغین در ایام شیوع ویروس کرونا برگزار شد.
   حجت‌الاسلام و المسلمین زلقیان مسئول نمایندگی مرکز خدمات در گلپایگان با اشاره به شرایط خاص جامعه،‌ گفت:‌ تبلیغ و کار فرهنگی نباید تحت تأثیر هیچ رویدادی قرار بگیرد و باید متناسب با شرایط زمان و مکان به طور مستمر ادامه یابد.
   وی با بیان اینکه تبلیغ مجازی دغدغه امروز حوزه علمیه است، افزود: نهادهای حوزوی حمایت از مبلغین را باید وظیفه‌ ذاتی خود بدانند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.