مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • به مناسبت هفته تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی

   مبلغان فعال شهرستان لارستانی تقدیر شدند

   کد: 21927
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   لار/ مراسم تقدیر از مبلغان شهرستان لارستان با حضور فرماندار ویژه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، مسئول نمایندگی مرکز خدمات و روحانیون مستقر در این شهرستان برگزار شد.
   مبلغان فعال شهرستان لارستانی تقدیر شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی لار، مراسم تقدیر از مبلغان شهرستان لارستان با حضور فرماندار ویژه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، مسئول نمایندگی مرکز خدمات و روحانیون مستقر در این شهرستان برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام زاهدی مسئول نمایندگی مرکز خدمات در شهر لار، ضمن تبریک دهه کرامت گفت: با شیوع ویروس کرونا برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات به صورت متفاوت و متنوع از طریق پرتال مرکز با عنوان " طرح جامع بهار در خانه " برگزار شد که الحمدالله مشارکت قابل توجهی را شاهد بودیم.
   وی در ادامه به سؤالات مبلغان این شهرستان درباره فعالیت‌های مرکز خدمات پاسخ داد.
   همچنین مسئول نمایندگی مرکز خدمات در لارستان انتخاب مهندس حسنی به عنوان فرماندار ویژه این شهرستان را تبریک گفت و توفیقات بیشتر در خدمت‌رسانی به مردم را برای وی آرزو کرد.
   در ادامه این جلسه، مهندس حسنی از اقدامات و فعالیت‌های طلاب و روحانیون این شهرستان در مقابله با ویروس کرونا و همچنین همکاری آنان در طرح مواسات مؤمنانه قدردانی کرد و گفت: این آمادگی در شهرستان وجود دارد که پس از تخصیص اعتبارات عمرانی شهرستان، پروژه خانه‌های عالم نیمه تمام در منطقه را تکمیل کرده و به بهره‌برداری برسانیم تا مشکل اسکان مبلغان این شهرستان رفع شود.
   همچنین، حجت الاسلام اقبالی رئیس اداره تبلیغات اسلامی لارستان نیز در سخنانی ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور فرماندار ویژه لارستان در جمع روحانیان و مبلغین و همچنین تبریک دهه‌ی کرامت و هفته تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی، به بیان مشکلات مبلغان این شهرستان پرداخت و همکاری و مساعدت فرمانداری برای کاهش این مشکلات را خواستار شد.
   در پایان این جلسه از مبلغان فعال شهرستان لارستان قدردانی شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.