مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات طلاب اهل سنت شهرستان بندرعباس بررسی شد

   کد: 21932
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   بندرعباس/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان و امام جمعه اهل سنت شهرستان بندرعباس به منظور بررسی مشکلات طلاب اهل سنت این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
   مشکلات طلاب اهل سنت شهرستان بندرعباس بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، حجت الاسلام والمسلمین راحلی مدیرکل مرکز خدمات استان و سید عبدالباعث قتالی امام جمعه اهل سنت بندرعباس به منظور بررسی مشکلات طلاب اهل سنت این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
   مدیر کل مرکز خدمات استان در این جلسه به بیان رسالت و فعالیت‌های مرکز خدمات پرداخت و گفت: مرکز خدمات خانه امید طلاب است و ما خود را خادم طلاب و روحانیون میدانیم و برای کاهش مشکلات آنان از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.
   امام جمعه اهل سنت بندرعباس با بیان برخی از مشکلات طلاب اهل سنت این شهرستان، افزایش همکاری دو مجموعه را برای رسیدگی به مشکلات طلاب اهل سنت خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.