مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • طلاب خواهر شهرستان گرمی با فعالیت‌های مرکز خدمات آشنا شدند

   کد: 21933
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   اردبیل/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل با حضور در شهرستان گرمی با طلاب مدرسه علمیه خواهران این شهرستان دیدار کرد و به تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز خدمات پرداخت.
   طلاب خواهر شهرستان گرمی با فعالیت‌های مرکز خدمات آشنا شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل، حجت الاسلام و المسلمین کریمی مدیرکل مرکز خدمات استان و آقای شیردل معاون مالی و صندوق قرض‌الحسنه این مرکز با حضور در شهرستان گرمی با طلاب این مدرسه دیدار و گفتگو کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در سخنانی در جمع طلاب به تشریح فعالیت‌ها و برنامه‌های مرکز خدمات در زمینه سلامت، بیمه، وام قرض‌الحسنه، امور فرهنگی و مسکن پرداخت.
   وی به مشکلات موجود طلاب و روحانیون اشاره کرد و گفت: کارکنان مرکز خدمات خود را خادم طلاب می‌دانند و تلاش می‌کنند با کاهش مشکلات طلاب و روحانیون، آنها با دغدغه کمتری به امور طلبگی خود بپردازند.
   گفتنی است، در پایان این جلسه مدیرکل و معاون مالی و صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان به سؤالات طلاب این مدرسه درباره فعالیت‌های مرکز خدمات پاسخ دادند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.