مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در دیدار با فرماندار جدید شهرستان رشت

   مشکلات طلاب شهرستان رشت بررسی شد

   کد: 21935
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   رشت/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان با فرماندار جدید شهرستان رشت به منظور بررسی مشکلات طلاب این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
   مشکلات طلاب شهرستان رشت بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین لاکانی در ابتدای این دیدار به تبیین رسالت و برنامه‌های مرکز خدمات پرداخت.
   وی گفت: مرکز خدمات در سال 70 به امر امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) با هدف کاهش مشکلات طلاب و روحانیان برای پرداختن به امور طلبگی مانند تحصیل، تدریس، تبلیغ و تحقیق راه‌اندازی شد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان افزود: بیمه تأمین اجتماعی و بیمه تکمیلی، پرداخت وام قرض‌الحسنه، ارائه خدمات فرهنگی ویژه خانواده‌ها، برگزاری دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای و ... ازجمله فعالیت‌های مرکز خدمات هستند.
   وی به برخی مشکلات طلاب و روحانیان در منطقه اشاره کرد و همکاری فرمانداری برای کاهش و رفع این مشکلات را خواستار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین لاکانی با اشاره به اینکه ارائه خدمات هدفمند به طلاب و روحانیان سراسر کشور یکی از رویکردهای اصلی مرکز خدمات است، گفت: خدمات این مرکز به صورت یکسان بین طلاب اهل تسنن و شیعه ارائه می‌شود و همان‌طور که یک طلبه شیعه در استان خدمات را دریافت می‌کند طلاب اهل تسنن هم نیز به همان اندازه از خدمات مرکز بهره‌مند می‌شوند.
   در ادامه جلسه، مهندس فتح اللهی فرماندار جدید رشت از برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات قدردانی کرد و با اشاره به مشکلات معیشتی حوزویان این منطقه، ارائه خدمات بیشتر در این زمینه را خواستار شد.
   وی خاطرنشان کرد: فرمانداری تمام تلاش خود را برای همکاری با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه انجام خواهد داد.
   فرماندار شهرستان رشت همچنین ارتباط بیشتر مرکز خدمات با فرمانداری در زمینه رفع مشکلات طلاب را خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.