مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • همکاری مرکز خدمات و فرمانداری شهرستان بابل افزایش می‌یابد

   کد: 21939
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   بابل/ مسئول مرکز خدمات نمایندگی بابل با فرماندار این شهرستان دیدار و در خصوص فعالیت‌های مرکز خدمات و راهکارهای بهبود خدمت‌رسانی به خانواده طلاب و روحانیون با وی گفتگو کرد.
   همکاری مرکز خدمات و فرمانداری شهرستان بابل افزایش می‌یابد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی بابل، حجت‌الاسلام مهدی نصیری مسئول مرکز خدمات نمایندگی بابل با حضور در دفتر فرماندار این شهرستان با وی دیدار و گفتگو کرد.
   در این جلسه، حجت‌الاسلام نصیری ضمن آرزوی موفقیت برای خدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران و تبریک دهه کرامت، به معرفی برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز خدمات پرداخت.
   وی با بیان این‌که شهرستان بابل به تنهایی 10 حوزه علمیه برادر و خواهر دارد، افزود: استفاده از ظرفیت شهرستان برای پیشبرد اهداف حوزه‌های علمیه و خدمت‌رسانی به جامعه هدف ضروری است.
   مسئول نمایندگی مرکز خدمات نمایندگی بابل با اشاره به خدمات ارائه شده به خانواده طلاب و روحانیون، تصریح کرد: معیشت و کارآفرینی، بیمه‌های تأمین اجتماعی و تکمیلی، وام قرض‌الحسنه و مشاوره خانواده و امور فرهنگی از جمله این خدمات به شمار می‌روند.
   وی به وضعیت قرمز شهرستان بابل در ایام شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و افزود: طلاب حوزه‌های علمیه در قالب گروه‌های جهادی به کمک مردم آمدند و از هیچ کمکی به هم‌نوعان خود دریغ نکردند.
   در ادامه، آقای ولی‌زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل ضمن عرض خیرمقدم و تقدیر از فعالیت‌های مرکز خدمات نمایندگی بابل، گفت: باید از ظرفیت مرکز خدمات و طلاب شهرستان برای اعتلای سطح فرهنگی مردم استفاده کنیم.
   وی پیشنهاد حضور مسئول مرکز خدمات نمایندگی بابل در جلسه‌های شورای اداری شهرستان را مطرح کرد و اظهار داشت: امید است بتوان از ظرفیت شورای اداری شهرستان به نفع جامعه هدف مرکز خدمات استفاده کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.