مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • با حضور مدیر حوزه‌های علمیه همدان صورت گرفت؛

   مشکلات مسکن اساتید و طلاب همدان بررسی شد

   کد: 21941
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   همدان/ جلسه بررسی مشکلات مسکن اساتید و طلاب استان همدان با حضور مدیر حوزه علمیه و مدیرکل مرکز خدمات استان برگزار شد.
   مشکلات مسکن اساتید و طلاب همدان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان، آیت‌الله موسوی اصفهانی عضو خبرگان رهبری و مدیر حوزه‌ علمیه استان با حضور در مرکز خدمات با مدیرکل و معاونان این مرکز دیدار و در خصوص مشکلات مسکن اساتید و طلاب با آن‌ها گفتگو کرد.
   حجت‌الاسلام و المسلمین بسطامی مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن عرض خیرمقدم، مرکز خدمات را نهادی خدمتگزار به طلاب و روحانیون معرفی کرد و افزود: کارکنان مرکز خدمات به‌صورت جهادی برای خدمتگزاری به این قشر فرهیخته بسیج شده‌اند.
   آیت‌الله موسوی اصفهانی نیز از تلاش‌های مدیرکل و مسئولان مرکز خدمات استان در خدمت‌رسانی به خانواده طلاب قدردانی و بر اجرای رسالت طلبگی در کنار فعالیت اداری تأکید کرد.
   وی تأمین مسکن اساتید حوزه و طلاب را یکی از دغدغه‌های مهم این برهه زمانی دانست و اظهار داشت: مرکز مدیریت برای رفع مشکل مسکن حوزویان استان آمادگی کامل دارد با مرکز خدمات همکاری کند.
   در پایان این جلسه مقرر شد مرکز خدمات استان مقدمات این امر را پیگیری کرده و نتیجه را در جلسه‌های بعدی ارائه کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.