مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • رئیس و اعضای ستاد حوادث غیر مترقبه مرکز خدمات معرفی شدند

   کد: 21949
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   مراسم معرفی رئیس و اعضای ستاد حوادث غیر مترقبه مرکز خدمات برگزار شد و اعضای این ستاد احکام خود را از رئیس مرکز خدمات دریافت کردند.
   رئیس و اعضای ستاد حوادث غیر مترقبه مرکز خدمات معرفی شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، ستاد حوادث غیر مترقبه مرکز خدمات به دستور رئیس مرکز خدمات بعد از عید نوروز سال 98 به منظور برنامه‌ریزی برای کمک‌رسانی به آسیب دیدگان از حوادث غیر مترقبه در کشور، بازدید از مناطق آسیب دیده و بررسی نیازهای این مناطق، هماهنگی مراکز استانی مرکز خدمات برای جمع‌آوری کمک‌های طلاب و روحانیون و توزیع این کمک‌ها تشکیل شده است.
   مراسم معرفی رئیس و اعضای ستاد حوادث غیر مترقبه مرکز خدمات صبح امروز برگزار شد اعضای این ستاد احکام خود را از رئیس مرکز خدمات دریافت کردند.
   بر اساس این احکام حجت الاسلام رحمانی مهر مدیر کل حوزه ریاست مرکز خدمات به عنوان رئیس ستاد حوادث غیر مترقبه مرکز و حجج اسلام حسام افروز، عدالت و علائیان و آقای نیکزادیان به عنوان اعضای این ستاد معرفی شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.