مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • آیت‌الله‌العظمی مکارم شیرازی:

   مرکز خدمات نهادی نوآور در ارائه خدمت به طلاب است

   کد: 21953
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
   حضرت آیت الله مکارم شیرازی با قدردانی از فعالیت‌های مرکز خدمات گفتند: گزارش فعالیت‌های مرکز خدمات نشان‌دهنده پیشرفت این مرکز است و امیدوارم این پیشرفت‌ها ادامه داشته باشد.
   مرکز خدمات نهادی نوآور در ارائه خدمت به طلاب است

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دیدار رئیس و جمعی از مسئولان مرکز خدمات با قدردانی از فعالیت‌های این مرکز گفتند: گزارش فعالیت‌های مرکز خدمات نشان‌دهنده پیشرفت این مرکز است و امیدوارم این پیشرفت‌ها ادامه داشته باشد.
   ایشان ضمن تقدیر از حجت الاسلام و المسلمین ربانی تصریح کردند: الحمدالله شما شخصی موفق و نوآور هستید و در مرکز خدمات کارهایی شده که سابقه‌ای نداشته است و نشان می‌دهد این مرکز رو به جلو حرکت می‌کند.
   معظم له گفتند: مرکز خدمات یکی از امیدهای طلاب و روحانیون است و امیدوارم امیدشان ناامید نشود و بتوانند از این مرکز تا حدی که شایسته آن هستند استفاده کنند.

   حجت الاسلام و المسلمین ربانی در ابتدای این جلسه به معرفی جامعه هدف مرکز خدمات پرداخت و گفت: تمامی طلاب برادر، خواهر، ایرانی، غیر ایرانی، شیعه و اهل تسنن که شاغل در اداره‌ای نیستند و همچنین ائمه جمعه و جماعت و خانواده روحانیون مرحوم تحت پوشش مرکز خدمات هستند.
   وی با اشاره به رویکرد مرکز خدمات در ارائه خدمات هدفمند همسو با رسالت حوزه افزود: بر اساس این رویکرد اساتید و طلاب ممتاز و مستعد و همچنین کسانی که در انجام امور حوزوی موفق‌تر و مؤثرتر هستند از حمایت بیشتری برخوردار خواهند شد.
   رئیس مرکز خدمات گفت: مرکز خدمات در نظر دارد با حمایت از این قشر به رشد تحصیلی آنان و در نهایت موفقیت حوزه کمک کند.
   وی در ادامه به معرفی برنامه‌های مرکز خدمات در بخش‌های فرهنگی، معیشت و کارآفرینی، صندوق قرض‌الحسنه و سلامت و امور بیمه‌ها پرداخت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.