مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب منطقه کاشان برگزار شد
   کد: 22649
   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱
   کاشان/ اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون منطقه کاشان در سال 99 در مرکز خدمات برگزار شد.
   جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب منطقه کاشان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون منطقه کاشان در سال جاری با حضور حجت الاسلام و المسلمین یوسفی مدیرکل این مرکز، مهندس آراسته رئیس اداره راه و شهرسازی و مسئولین نهادهای حوزوی منطقه کاشان و همچنین نمایندگان طلاب برگزار شد.
   در این جلسه، مدیرکل مرکز خدمات کاشان با ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته توسط این مرکز، جهت تسهیل فرآیند خانه‌دار شدن طلاب، از همکاری اداره راه و شهرسازی کاشان قدردانی کرد.
   وی با بیان اینکه یکی از مشکلات پیش روی طلاب برای خانه‌دار شدن، درآمد بسیار پایین این عزیزان است؛ همکاری بیشتر اداره راه و شهرسازی برای کاهش مشکل مسکن طلاب را خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.