مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه توجیهی پروژه مسکن زاهدان برگزار شد

   کد: 22874
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
   زاهدان/ جلسه توجیهی پروژه مسکن زاهدان با حضور اعضای این پروژه و مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
   جلسه توجیهی پروژه مسکن زاهدان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان، جلسه توجیهی پروژه مسکن زاهدان با حضور اعضای این پروژه و مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام مهدی نژاد مدیرکل مرکز خدمات استان با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه واگذاری پروژه و رفع موانع آن، اعلام امیدواری کرد با همکاری اعضای پروژه در آینده نزدیک عملیات اجرایی پروژه آغاز شود.
   همچنین، مهندس لشکری رابط مسکن مرکز خدمات استان درباره مسائل مالی پروژه و زمان تحویل واحدها توضیحاتی ارائه کرد.
   در ادامه، اعضای پروژه با اشاره به برخی از مشکلات از جمله عدم تحویل به موقع واحدها، از مدیرکل مرکز خدمات استان درخواست کردند تا موضوع از سرگیری عملیات اجرایی و اتمام واحدها به طور جدی از سوی مرکز خدمات پیگیری شود تا هرچه سریع‌تر پروژه تحویل گردد.
   در پایان، نمایندگان اعضای پروژه مسکونی طلاب اهواز انتخاب شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.