مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب شهرستان قائن بررسی شد

   کد: 22940
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
   بیرجند/ جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب شهرستان قائن با حضور معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور در این شهرستان برگزار شد.
   مشکلات مسکن طلاب شهرستان قائن بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی، جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب و روحانیون شهرستان قائن با حضور حجج اسلام رحمانی امام جمعه شهرستان، جعفریانی معاون مسکن مرکز خدمات کشور، جعفری راد مدیرکل این مرکز و ابطحی مقدم مدیر حوزه علمیه جعفریه و آقای الهیاری مدیرکل املاک و امور بهره‌برداران مرکز خدمات در دفتر امام‌جمعه این شهرستان برگزار شد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان، در ابتدای جلسه ضمن تشکر از برگزاری جلسه، از اقدامات مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در خصوص مسکن طلاب و روحانیون استان و وضعیت سکونت طلاب و متقاضیان مسکن این شهرستان گزارشی ارائه کرد.
   در ادامه، معاون مسکن مرکز خدمات کشور گفت: با توجه به پایش اطلاعاتی دقیق که توسط مرکز خدمات صورت گرفته است و شناسایی طلاب فاقد مسکن، نیاز است از ظرفیت‌های شهرستان قائن برای رفع مشکلات مسکن طلاب استفاده شود.
   در پایان، امام‌جمعه شهرستان قائن از تلاش‌های خالصانه مرکز خدمات استان در رابطه با تسهیل و کاهش مشکل مسکن طلاب قدردانی کرد و گفت: یکی از دغدغه‌های مهم و قابل توجه طلاب در حال حاضر، مشکل مسکن این عزیزان می‌باشد که امید است با پیگیری‌ها و رایزنی‌هایی که مرکز خدمات در یک سال اخیر با مجموعه‌های مرتبط با مسکن انجام داده به نتیجه برسد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.