مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • پروژه مسکونی 70 واحدی طلاب و روحانیون شهرستان دلگان افتتاح شد

   کد: 23108
   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
   زاهدان/ پروژه مسکونی 70 واحدی طلاب و روحانیون شهرستان دلگان با حضور نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
   پروژه مسکونی 70 واحدی طلاب و روحانیون شهرستان دلگان افتتاح شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، آیین افتتاحیه پروژه مسکونی 70 واحدی طلاب دلگان با حضور آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در استان و حجج اسلام جعفریانی معاون مسکن مرکز خدمات و رفیعی مشاور رئیس مرکز در امور مسکن و مهندس اللهیاری مدیرکل املاک و امور بهره برداران مرکز خدمات در محل پروژه برگزار شد.
   در ابتدای مراسم، حجت الاسلام مهدی نژاد مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن خوشامدگویی به حاضرین، توضیحاتی در خصوص مشخصات و روند اجرایی پروژه ارائه کرد.
   وی ابراز داشت: پروژه 70 واحدی طلاب استان در سال 1394 با اخذ زمین شروع و عملیات اجرایی بلافاصله آغاز گردید. همچنین ثبت نام و شناسایی متقاضیان تا تکمیل پروژه حدود 5 سال به طول انجامید.
   مدیرکل مرکز خدمات استان افزود: راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و مرکز خدمات استان متولیان اجرای این پروژه سه جانبه بودند.
   وی تصریح کرد: طولانی شدن پروژه به علت مشکلات اقتصادی پیش آمده در کشور بوده است که در این خصوص مرکز خدمات تمام تلاش خود را معطوف به این نمود تا با ایجاد کلیه ظرفیت‌های موجود کمترین فشار اقتصادی به اعضای پروژه وارد شود.
   حجت الاسلام مهدی نژاد در خاتمه سخنان خود بر مستمر بودن فعالیت مرکز در حوزه مسکن اشاره کرد.
   سخنرانی معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.