مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • معاون مسکن مرکز خدمات قم؛

   سامانه تلفنی مشاوره فنی مسکن راه‌اندازی شد/ خدمات مسکن متناسب با رویکرد هدفمندی مرکز ارائه می‌شود

   کد: 23238
   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
   قم/ معاون مسکن مرکز خدمات قم بابیان این‌که مرکز خدمات قم سهم مشارکت خود در حوزه ساخت مشارکتی را هوشمند و متناسب با اولویت‌ها و امتیازات علمی به جامعه هدف اختصاص می‌دهد، گفت: متناسب با مقررات عمومی بنیاد مسکن ساخت مشارکتی واحدهای ساختمانی در روستا را برای مبلغان دنبال می‌کنیم.
   سامانه تلفنی مشاوره فنی مسکن راه‌اندازی شد/ خدمات مسکن متناسب با رویکرد هدفمندی مرکز ارائه می‌شود

   حسن نامدار در گفت‌وگو با روابط عمومی مرکز خدمات قم با اشاره به این‌که دغدغه مسکن برای همه آحاد بشر در طول تاریخ مهم بوده است، اظهار داشت: مسکن همواره در تاریخ بشر برای او یک اولویت بسیار مهم و البته یک کالای گران‌قیمت بوده است.

   معاون مسکن مرکز خدمات قم با اشاره به این‌که نظام اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب در حوزه مسکن گام‌های مهمی برداشته است، گفت: ایجاد پایگاه‌های جهادی و مردمی چون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و برخی دیگر از نهادهای انقلابی به منظور توسعه و تأمین زیرساخت‌های حوزه مسکن قشر ضعیف جامعه، نقشی تعیین کننده‌ در موضوع مسکن داشته است.

   نامدار ساخت مسکن مشارکتی را از برنامه‌های مرکز خدمات توصیف کرد و گفت: مرکز خدمات قم تاکنون مانند دیگر نهادهای عمومی بخش مسکن، ایجاد مسکن برای طلاب را بر مدار طرح‌های مشارکتی دنبال کرده است.

   وی ادامه داد: در موضوع ایجاد مسکن مشارکتی توان و قدرت طلاب موضوعی تعیین کننده است؛ بر همین اساس پروژه‌های مسکن در حوزه، محدودتر از همه نهادهای عمومی مسکن دنبال می‌شود.

   معاون مسکن مرکز خدمات قم بابیان این که تاکنون پروژه‌های ایجادشده مسکن طلاب قم محدود به پردیسان و شهرستان‌های قم بوده است، عنوان داشت: واحد مسکن مرکز خدمات در بدو فعالیت خود پروژه‌ها را به صورت متمرکز تدارک دیده بود که البته با توجه به تغییر سیاست‌های خود ساختار عملیاتی واحد مسکن را مجدد متناسب با نیازهای تبلیغی در طرح‌های مشارکتی ساخت و ساز تنظیم و تدوین کرد.

   نامدار با بیان این که مرکز خدمات قم سهم مشارکت خود در حوزه ساخت مشارکتی را هوشمند و متناسب با اولویت‌ها و امتیازات علمی به جامعه هدف اختصاص داده است، گفت: حمایت و مشاوره در حوزه مسکن یکی دیگر از بخش‌های واحد مسکن مرکز خدمات قم است.

   وی افزود: نقدینگی بالا در فرایند ساخت‌وساز مشارکتی باعث شده که درصد بالایی از طلاب توان مشارکت نداشته و از مزایای مسکن محروم باشند، بر همین اساس مشاوره و ارائه راهکارهای سازمانی به‌منظور بهره‌گیری از ظرفیت دیگر نهادها از فرایندهای ساختاری واحد مسکن مرکز خدمات محسوب می‌شود.

   معاون مسکن مرکز خدمات قم در پایان با بیان اینکه راه‌اندازی سامانه تلفنی مشاوره فنی مسکن یکی دیگر از خدمات این معاونت است، گفت: برخی از مبلغان برای تبلیغ در روستاها عموماً مشکل مسکن دارند، بر همین اساس متناسب با مقررات عمومی بنیاد مسکن احداث واحدهای ساختمانی در روستا برای طلاب نیز دنبال شده است.


   اخبار ما را در پیام‌رسان‌ها نیز دنبال کنید:

   کانال ایتای روابط عمومی مرکز خدمات قم | کانال بله روابط عمومی مرکز خدمات قم

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.