مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب استان کهگیلویه و بویراحمد بررسی شد
   کد: 23239
   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
   یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور بررسی مشکلات استان با استاندار دیدار و گفتگو کرد.
   مشکلات مسکن طلاب استان کهگیلویه و بویراحمد بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام و المسلمین جعفری مهر مدیرکل این مرکز به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب استان با استاندار دیدار و گفتگو کرد.
   حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه گفت: در بین دستگاه‌های اجرایی استان تعامل و همکاری ویژه‌ای وجود دارد و باید از این ظرفیت برای رفع مشکلات حوزه و طلاب استفاده کرد.
   وی به نقش و جایگاه رفیع و ارزنده روحانیون و طلاب اشاره کرد و اظهار داشت: برای رفع دغدغه‌ها و مشکلات مسکن برخی از طلاب، برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری لازم در دستور کار قرار می‌گیرد.
   استاندار کهگیلویه و بویراحمد، هرگونه همکاری برای رفع نیازهای طلاب را ضروری دانست و افزود: سامان‌دهی امور طلاب و تلاش برای رفع مشکلات آنها را وظیفه خود می‌دانیم و در ارتباط با تسهیلات نیز اقدامات لازم را پیگیری می‌کنم.
   وی تأکید کرد: در جلسه شورای مسکن طلاب که هفته آینده در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار می‌شود همه موارد درخواستی و پیشنهاد‌ها را بررسی و پیگیری می‌کنیم.
   در ابتدای جلسه، مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تشکر از تشکیل این جلسه، به تشریح فعالیت‌های مرکز خدمات پرداخت و گفت: تأمین مسکن طلاب یکی از دغدغه‌های همیشگی این مرکز بوده و هست و امروز نیز شرایط ثبت‌نام برای تخصیص مسکن طلاب روستایی استان فراهم است؛ بیش از ۷۰ درصد طلاب مشکل تأمین مسکن دارند که رفع این مشکلات نیازمند همکاری و تدبیر استاندار و دستگاه‌های مرتبط است.
   وی از استاندار کهگیلویه و بویراحمد همکاری و ابلاغ دستورات لازم برای پرداخت تسهیلات به برخی از طلاب و همچنین همکاری برای تکمیل ساختمان اداری مرکز خدمات حوزه علمیه استان در یاسوج را خواستار شد.

   گفتنی است،در این جلسه حجت الاسلام غفوریان معاون صندوق مرکز خدمات و همچنین معاونین استاندار نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.