مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نشست رئیس مرکز خدمات و اعضای هیئت مدیره مجتمع مسکونی 15 خرداد

   کد: 23266
   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
   نشست رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اعضای هیئت مدیره مجتمع مسکونی 15 خرداد به منظور بررسی مشکلات این مجتمع برگزار شد.
   نشست رئیس مرکز خدمات و اعضای هیئت مدیره مجتمع مسکونی 15 خرداد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، نشست رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اعضای هیئت مدیره مجتمع مسکونی 15 خرداد به منظور بررسی مشکلات این مجتمع برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین ربانی در این جلسه با قدردانی از اعضای هیئت مدیره این مجتمع گفت: خدمت به مردم و مخصوصاً خدمت به سربازان حضرت ولی عصر(عج) است بسیار ارزشمند است و ان شا الله شما با اهتمام این خدمت رسانی را دنبال کنید و در کارتان موفق باشید.
   وی تصریح کرد: معمولاً در مجتمع‌های مسکونی که افراد بافرهنگ‌های مختلف در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند خانواده‌ها و فرزندان در معرض آسیب‌هایی قرار می‌گیرند که باید تدبیرهایی اندیشیده شود تا زمینه‌های رشد معنوی خانواده فراهم شده و از آسیب‌ها جلوگیری شود.
   رئیس مرکز خدمات افزود: برگزاری برنامه‌ها و کارگاه‌های فرهنگی و استفاده از کارشناسان ذی‌ربط در عرصه تعلیم و تربیت می‌تواند در این زمینه مؤثر باشد.
   وی بیان کرد: مرکز خدمات در زمینه توانمندسازی خانواده طلاب برنامه‌ریزی‌هایی را انجام داده است تا آن‌ها هنری را فرابگیرند تا علاوه بر کمک به اقتصاد و معیشت خانواده، در زمینه اجرای کارهای فرهنگی نیز مؤثر باشند.
   حجت الاسلام و المسلمین ربانی گفت: شما می‌توانید برای مدیریت مجتمع از تجربیات دیگران استفاده کنید و البته ابتکار و خلاقیت‌هایی نیز داشته باشید تا بتوانید این مجتمع را به مجتمعی نمونه و الگو تبدیل کنید.
   وی بیان کرد: مدیران و کارکنان مرکز خدمات خود را خادم طلاب می‌دانند و برای رفع مشکلات آنان تمام تلاش خود را انجام می‌دهند و برای رفع مشکلات پروژه 15 خرداد نیز در حد توان کمک خواهیم کرد.
   در این جلسه اعضای هیئت‌مدیره مجتمع مسکونی اساتید برخی از مسائل و مشکلات مجتمع را بیان کردند و سپس درباره این مسائل بحث و گفتگو شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.