مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بررسی مشکلات مسکن طلاب سیستان و بلوچستان در دیدار مدیرکل مرکز خدمات و مدیرعامل بانک مسکن

   کد: 23485
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
   زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیر شعب بانک مسکن استان سیستان و بلوچستان به‌منظور رفع مشکلات تسهیلات مسکن طلاب و روحانیون استان دیدار و گفت‌وگو کردند.
   بررسی مشکلات مسکن طلاب سیستان و بلوچستان در دیدار مدیرکل مرکز خدمات و مدیرعامل بانک مسکن

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام مهدی نژاد مدیر کل این مرکز و مهندس جعفری مدیر شعب بانک مسکن استان و مهندس خسروی رئیس اداره اعتبارات این بانک به منظور رفع مشکل تسهیلات مسکن طلاب و روحانیون استان دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای این جلسه، مدیر کل مرکز خدمات استان از اقدامات مثبت بانک مسکن در کمک به رفع مشکلات مسکن طلاب در پروژه‌های مسکونی 70 واحدی دلگان و 30 واحدی زاهدان تشکر کرد و با اشاره به تورم چند سال اخیر، نبود نقدینگی کافی و درآمد پایین قشر طلاب و روحانیون استان، افزایش وام مسکن پروژه 70 واحدی دلگان را خواستار شد.
   وی افزود: با توجه به اینکه پروژه 70 واحدی دلگان افتتاح شده است و واگذاری آن به اعضا، منوط به ارزیابی بانک و انجام فرآیند قسط بندی است، درخواست می‌کنیم این موارد سریع‌تر انجام شود.
   مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان با بیان اینکه پروژه 30 واحدی زاهدان در مرحله تحویل از شرکت ابنیه گستر به مرکز خدمات است، ارزیابی دقیق بانک مسکن از روند پیشرفت پروژه را خواستار شد.
   وی با اشاره به اینکه در پروژه 30 واحدی زاهدان در مرحله واگذاری پروژه از شرکت ابنیه گستر به مرکز خدمات هستیم، ارزیابی دقیق همکاران بانک مسکن از روند پیشرفت پروژه و تسهیلات ارائه شده بانک برای این پروژه را خواستار شد و افزود: ان‌شاءالله تدبیری بشود که در سریع‌ترین زمان ممکن گزارش مکتوب به این مرکز ارسال گردد.
   مهندس جعفری ضمن تشکر از مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، بیان کرد: بانک مسکن استان آمادگی دارد تا در خصوص موارد فوق کمال همکاری و مساعدت‌های لازم را به عمل آورد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.