مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب شهرستان آران و بیدگل بررسی شد
   کد: 23582
   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
   کاشان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان و آران و بیدگل به‌منظور بررسی مشکلات طلاب این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
   مشکلات مسکن طلاب شهرستان آران و بیدگل بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، حجت الاسلام و المسلمین یوسفی مدیر کل این مرکز و مهندس سید علی قدرتیان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آران و بیدگل به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
   دریافت زمین مناسب جهت ساخت مشارکتی، دسترسی به واحدهای موجود بنیاد برای واگذاری به طلاب، همکاری با خیرین مسکن ساز منطقه، استفاده از وام‌های مشارکتی و تسهیلات بلاعوض و ... از جمله درخواست‌های مطرح شده از سوی مدیر کل مرکز خدمات کاشان بودند.
   در ادامه، مهندس قدرتیان رسالت اصلی بنیاد مسکن را ساخت و فراهم‌سازی منزل برای عموم مردم خصوصاً قشر آسیب‌پذیر، محروم و کمتر برخوردار دانست.
   وی همکاری با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه را برای بنیاد مایه افتخار دانست و گفت: در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ظرفیت‌های بسیار خوبی برای تعمیرات و ساخت منازل روستایی وجود دارد که با تعامل دو طرف می‌توان گام‌های مؤثری برداشت.
   رئیس بنیاد مسکن شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: اقداماتی که بنیاد مسکن تا پایان سال می تواند انجام پذیرد عبارت‌اند از:
   • معرفی طلاب واجد شرایط در روستاهای زیرمجموعه این اداره برای ثبت‌نام و تشکیل پرونده برای دریافت تسهیلات 15 میلیون تومانی 4 درصدی تعمیرات
   • ارائه تسهیلات ساخت یا مقاوم‌سازی 50 میلیون تومانی 5 درصدی مسکن محرومین
   • تسهیلات 30 میلیون تومانی بلاعوض روستایی، جهت ساخت منازل محرومین روستایی

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.