مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید از آخرین وضعیت واگذاری پروژه مسکونی رزلند آران و بیدگل

   کد: 23676
   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
   کاشان/ مدیر کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان از آخرین وضعیت واگذاری پروژه مسکونی رزلند آران و بیدگل بازدید کرد.
   بازدید از آخرین وضعیت واگذاری پروژه مسکونی رزلند آران و بیدگل

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، حجت الاسلام و المسلمین یوسفی مدیر کل این مرکز پس از بازدید از آخرین وضعیت واگذاری مسکن طلاب و روحانیون در سال جاری گفت: خوشبختانه گام‌های فوق‌العاده و بی‌نظیری در خصوص مسکن طلاب کاشان طی این چند سال اخیر برداشته شده است.
   مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان گفت: رایزنی با خیرین مسکن‌ساز به‌منظور حمایت از طلاب متقاضی و پیگیری اتمام و تحویل واحد‌های مسکونی رزلند در آران و بیدگل ازجمله اقدامات مرکز خدمات کاشان در زمینه تأمین مسکن طلاب بوده است.
   وی افزود: این مرکز قصد دارد مرحله واگذاری از فاز یک این پروژه را به سرعت پیگیری و به نتیجه برساند و برای متقاضیان فاز دو این پروژه نیز تسهیلات مناسب فراهم آورد.
   لازم است ذکر شود که در تاریخ 5 آذر ماه دکتر محمد سلامی وزیر راه و شهرسازی نیز از این پروژه بازدید کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.