مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • کارکنان مرکز خدمات شمال خوزستان با امام جمعه دزفول دیدار کردند
   کد: 23815
   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
   دزفول/ کارکنان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی شمال خوزستان با حضور در دفتر امام جمعه دزفول با حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی دیدار و گفت و گو کردند.
   کارکنان مرکز خدمات شمال خوزستان با امام جمعه دزفول دیدار کردند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی شمال خوزستان، کارکنان این نمایندگی با حضور در دفتر امام جمعه دزفول با حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی دیدار و گفت و گو کردند.
   امام جمعه دزفول در این دیدار ضمن قدردانی از خدمات گسترده و متنوع مرکز خدمات به طلاب گفت: قطعاً این خدمات مورد رضایت امام زمان (عج) خواهد بود، ولی باید دقت شود بستر خوداشتغالی و کارآفرینی در راستای عزت نفس طلاب باشد.
   وی تأکید کرد: در شرایط سخت اقتصادی امروز، یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه طلاب هستند که با ارائه این خدمات امید است فشار معیشتی کمتری به آنها وارد شود؛ البته باید توجه داشت نحوه ارائه خدمات متناسب با عزت و شأن طلاب باشد.
   در این دیدار حجت الاسلام روشن نیا گزارشی از خدمات این نمایندگی به طلاب شهرهای تحت پوشش خود شامل دزفول، شوش، شوشتر، اندیمشک، گتوند و الوان ارائه داد.
   مسئول نمایندگی شمال خوزستان ضمن تشریح گزارشی از اقدامات صورت گرفته در پروژه مسکونی 83 واحد طلاب دزفول، از اهتمام ویژه امام جمعه این شهرستان برای حل مشکلات پروژه تشکر کرد و گفت: پروژه مسکونی طلاب یکی از خدمات ماندگار مرکز به طلاب خواهد بود که امیدواریم با توجه ویژه مسئولان شهرستان دزفول هرچه زودتر به بهره‌برداری برسد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.