مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نشست خیرین مسکن‌ساز کاشان با حضور معاون مسکن مرکز خدمات
   کد: 23880
   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
   کاشان/ نشست مجمع خیرین مسکن‌ساز کاشان با حضور معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد.
   نشست خیرین مسکن‌ساز کاشان با حضور معاون مسکن مرکز خدمات

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان، نشست مجمع خیرین مسکن‌ساز کاشان با حضور معاون مسکن مرکز خدمات و مشاور رئیس مرکز در امور مسکن برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین یوسفی مدیرکل مرکز خدمات کاشان در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از رسالت‌ها و فعالیت‌های مرکز خدمات، اظهار داشت: حل مشکل مسکن طلاب از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین رسالت‌های مرکز است که تحقق این هدف نیازمند همکاری و همراهی خیرین مسکن‌ساز با مرکز خدمات است.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین جعفریانی معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، از خیرین مسکن‌ساز کاشان که در تأمین مسکن اقشار آسیب‌پذیر این منطقه تلاش می‌کنند قدردانی کرد و این برنامه را در سطح کشور بی‌بدیل خواند.
   وی ادامه داد: حضور طلاب و روحانیون در بلوک‌هایی که خیرین مسکن‌ساز احداث می‌کنند از نظر ایجاد فضای دینی و فرهنگی در این بلوک‌ها مؤثر است و این موضوع خود کمتر از تأمین مسکن نیست.
   گفتنی است، در این جلسه مقرر شد در هر بلوک از مجتمع‌های احداثی توسط این مجمع، یک واحد به طلاب شهرستان اختصاص یابد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.