مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه پیگیری مشکلات پروژه مسکونی طلاب دزفول برگزار شد
   کد: 24349
   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸
   دزفول/ جلسه پیگیری مشکلات پروژه مسکونی طلاب دزفول با حضور معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور و امام جمعه و شهردار این شهرستان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی شمال خوزستان، در این جلسه حجج اسلام جعفریانی معاون مسکن، رفیعی مشاور رئیس مرکز خدمات در امور مسکن، کلاه‌کج مدیرکل مرکز خدمات استان و روشن نیا مسئول نمایندگی شمال خوزستان و حجت الاسلام و المسلمین قاضی دزفولی امام جمعه و مهندس دوایی فر شهردار دزفول حضور داشتند.
   حجت الاسلام و المسلمین قاضی دزفولی ضمن قدردانی از اقدامات مرکز خدمات در خصوص مسکن طلاب گفت: بی‌شک یکی از اقدامات ماندگار مرکز خدمات ساخت پروژه‌های مسکونی در سراسر کشور است که جای تقدیر دارد و تا آنجایی که بتوانیم در جهت رفع موانع و مشکلات و تسریع در انجام پروژه دزفول تلاش خواهیم کرد.
   همچنین، در این جلسه در خصوص اجرای محوطه پروژه مسکونی طلاب دزفول با مهندس محمدعلی دوایی فر شهردار این شهرستان رایزنی‌های تکمیلی صورت پذیرفت که ایشان در این خصوص قول مساعد داد.
   در این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین جعفریانی ضمن ارائه گزارشی از پروژه مسکونی 83 واحد طلاب در دزفول، از حمایت‌ها و اقدامات امام جمعه دزفول قدردانی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.