مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب استان گیلان بررسی شد

   کد: 24538
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
   رشت/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل بنیاد مسکن استان گیلان به منظور بررسی و رفع مشکلات مسکن طلاب این استان دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، حجت الاسلام والمسلمین لاکانی مدیر کل این مرکز در این جلسه گزارشی از مشکلات مسکن طلاب استان ارائه کرد و همکاری نهادهای متولی این موضوع را برای کاهش این مشکلات خواستار شد.
   وی، دریافت زمین مناسب جهت ساخت مشارکتی، دسترسی به واحدهای موجود بنیاد، استفاده از تسهیلات مشارکتی و بلاعوض و همچنین استفاده از ظرفیت خیرین مسکن ساز، جهت حمایت از جامعه هدف مرکز خدمات استان را خواستار شد.
   در ادامه مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن استان نیز ضمن قدردانی از نگاه ویژه و دلسوزانه مرکز خدمات در بحث مسکن، اظهار داشت: همکاری با مرکز خدمات را افتخاری بزرگ می‌دانیم و با تمام توان و ظرفیت برای تعامل فی‌مابین تلاش می‌کنیم و امیدواریم در جهت کاهش مشکل مسکن طلاب استان گام‌های سازنده و مؤثری برداریم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.