مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دانلود کتاب «تکنیک‌های طلایی افزایش فروش»
   کد: 24723
   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
   دانلود کتاب «تکنیک‌های طلایی افزایش فروش»

   معرفی کتاب تکنیک‌های طلایی افزایش فروش

   کتاب تکنیک‌های طلایی افزایش فروش نوشته‌ی حامد بلور، به شما آموزش می‌دهد که چگونه در زودترین زمان ممکن بتوانید فروش را افزایش دهید و مشتری بیشتری جذب کنبد.

   یکی از دغدغه‌های هر صاحب کسب و کاری این است که چگونه می‌تواند فروش را افزایش دهد و مشتری بیشتری جذب کند. اگر مشتری کمی دارید به این دلیل است که ترافیک کمی برای کسب و کار خود ایجاد کرده‌اید. اگر مشتری وارد کسب و کار شما می‌شود و خرید نمی‌کند به این دلیل است که تکنیک‌های تبدیل مشتری به خریدار را استفاده نمی‌کنید. آیا می‌دانید در این بازار رقابتی با تکنیک‌های ترافیک و تبدیل می‌توان با هزینه‌ی خیلی کم یا حتی بدون هزینه مشتریان زیادی جذب کرد و فروش را افزایش داد؟

   در بخشی از کتاب تکنیک‌های طلایی افزایش فروش می‌خوانیم:

   در هر کسب و کاری که هستید می‌توانید با آوردن محصولات مکمل سبد کالایی خود را افزایش و باغچه خود را گسترش دهید و محصولات بیشتری بفروشید و درآمد خود را افزایش دهید.

   مثلاً اگر آرایشگر هستید می‌توانید با آوردن محصولاتی مثل ژل و واکس مو، کرم‌های مرطوب کننده و شامپو، فروش خود را افزایش دهید همچنین می‌توانید یک سی دی آموزشی با عنوان روش‌های مراقبت از مو تولید کنید و به مشتریان خود بفروشید.

   فکر کنید و بیندیشید چه محصولاتی می‌توانید به عنوان محصول مکمل به سبد محصولات خود اضافه کنید و فروش خود را افزایش دهید.

    فایل پیوست
    
   1-
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: