مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در جلسه مشترک مرکز خدمات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی مطرح شد:

   طلاب و روحانیون پیشرانان فرهنگی و اجتماعی جامعه اسلامی هستند

   کد: 24747
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰
   تبریز/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی برای گسترش زمینه همکاری دو نهاد دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیرکل این مرکز و دکتر ناظمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به منظور بررسی زمینه‌های همکاری و هم‌افزایی دو نهاد دیدار و گفت و گو کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این مرکز، به نقش جامعه هدف این مرکز در تأثیرگذاری فرهنگی اجتماعی بر سایر اقشار مردم اشاره کرد و گفت: گسترش همکاری مرکز خدمات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نقش‌آفرینی مؤثرتر حوزویان در جامعه را موجب خواهد شد.
   دکتر ناظمی طلاب و روحانیون را از پیشرانان فرهنگی اجتماعی جامعه دانست و فراهم ساختن زمینه همکاری بین دو مجموعه را ضروری عنوان کرد.
   ایجاد انجمن اهل قلم حوزه و موسسه فرهنگی قرآنی از موارد بررسی شده در این جلسه بود و مقرر شد این موارد پس از ارزیابی نهایی از سوی معاونان دو نهاد و اخذ مجوزهای لازم اجرا شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.