مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • زمینه همکاری مرکز خدمات و اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی بررسی شد

   کد: 24748
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰
   تبریز/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی به منظور گسترش همکاری‌های دو مجموعه دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیرکل مرکز خدمات و خانم دکتر صحاف مدیرکل بهزیستی استان دیدار و زمینه‌های همکاری دو مجموعه را بررسی کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مرکز، به امکان همکاری در زمینه خدمات فرهنگی، اجتماعی و توان‌بخشی اشاره کرد.
   دکتر صحاف ضمن تشکر از حضور مدیرکل و معاونان مرکز خدمات استان در اداره کل بهزیستی، گسترش زمینه‌های همکاری فی‌مابین را برای جامعه هدف هر دو مجموعه مفید دانست و تمدید و بازخوانی تفاهم‌نامه گذشته را ضروری برشمرد.
   در این جلسه مقرر شد، معاونان مرکز خدمات و اداره کل بهزیستی استان زمینه گسترش همکاری را بررسی کنند تا در قالب یک تفاهم‌نامه مشترک به امضای مدیران دو مجموعه برسد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.