مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری دومین کارگاه مجازی «مهارت‌های همسرداری» در مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی

   کد: 24860
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶
   مشهد/ دومین دوره مجازی «مهارت‌های همسرداری» با حضور 140 نفر از طلاب و خانواده‌های ایشان در مرکز خدمات خراسان رضوی برگزار شد.
   برگزاری دومین کارگاه مجازی «مهارت‌های همسرداری» در مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، دومین دوره مجازی «مهارت‌های همسرداری» به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات و با مشارکت مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان برگزار شد.
   آقای کریمی مسئول خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان دراین‌باره گفت: ارتقای سطح آگاهی طلاب در خصوص مهارت‌های همسرداری از اهداف این دوره بوده است.
   وی افزود: این دوره توسط حجت‌الاسلام خاتمی، روان‌شناس و مشاور خانواده ارائه و 140 نفر از طلاب و خانواده‌ها در آن شرکت کردند.
   آشنایی با مفهوم صمیمیت در زندگی از دیدگاه‌های دینی و روان‌شناختی، راهکارهای ایجاد صمیمیت، تشریح مفاهیم طلاق عاطفی و اصول مهرورزی از محورهای این کارگاه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.