مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بررسی مشکلات مسکن طلاب کاشان در دیدار با مدیرعامل موسسه خیرین مسکن‌ساز
   کد: 24944
   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶
   کاشان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرعامل موسسه خیرین مسکن‌ساز کاشان به‌منظور بررسی مشکلات طلاب این شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، در جلسه‌ای که با حضور مدیرکل مرکز خدمات و مدیرکل موسسه خیرین مسکن ساز کاشان برگزار شد، بر تقویت همکاری‌های دو نهاد به‌منظور بهره‌مندی طلاب از ظرفیت‌های تأمین مسکن خیرین مسکن ساز برای حائزان شرایط تأکید شد.
   در این جلسه، حجت الاسلام یوسفی مدیرکل مرکز خدمات کاشان ضمن قدردانی از خدمات سالیان متمادی مدیرکل خیرین مسکن ساز، از حمایت‌های بی‌دریغ ایشان در تأمین مسکن طلاب تقدیر کرد.
   مدیرکل موسسه خیرین مسکن ساز کاشان نیز در سخنانی با اظهار خرسندی از تشکیل این جلسه، خدمت به قشر طلاب را از افتخارات خویش برشمرد و برای خدمات بیشتر به حوزویان اظهار آمادگی کرد.
   وی ادامه داد: موسسه خیرین مسکن ساز آماده است تا خدمات خود را به طلاب محترم حائز شرایط ارائه دهد.
   در پایان این جلسه مقرر شد که تصمیمات تکمیلی و نهایتاً انعقاد تفاهم‌نامه در جلسات بعدی صورت گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.