مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید از مجموعه ورزشی امام رضا (ع) آستان قدس رضوی

   کد: 25107
   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
   مشهد/ معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان با حضور مجموعه ورزشی امام رضا (ع) آستان قدس رضوی ضمن بازدید از بخش‌های آن با آقای تاج فیروز مدیر این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، حجت‌الاسلام انصاری معاون خانواده و امور فرهنگی و آقای کریمی مسئول واحد فرهنگی مرکز خدمات استان با حضور مجموعه ورزشی امام رضا (ع) آستان قدس رضوی ضمن بازدید از بخش‌های آن با آقای تاج فیروز مدیر این مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   حجت‌الاسلام انصاری در این دیدار با اشاره به برنامه‌های فرهنگی و ورزشی مرکز خدمات گفت: اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و تربیت‌بدنی ویژه خانواده‌های طلاب از برنامه‌های مرکز خدمات است و با توجه به شرایط ویژه کرونا و تعطیلی برنامه‌های ورزشی و فرهنگی، این مرکز با ارائه سرانه‌های ورزشی و قرآنی از این برنامه‌ها حمایت می‌کند.
   وی افزود: افزایش تعاملات با مجموعه‌های ورزشی مخصوصاً آستان قدس رضوی همواره مورد توجه مرکز خدمات بوده و این مرکز از ظرفیت مجموعه‌های ورزشی در مسیر ارتقاء فرهنگ ورزش طلاب استفاده می‌کند.
   آقای تاج فیروز مدیر مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی نیز در این دیدار ضمن استقبال از افزایش همکاری‌های دو مجموعه گفت: از تمام ظرفیت مجموعه‌های ورزشی آستان قدس رضوی در جهت ارتقاء فرهنگ ورزش طلاب استفاده خواهیم کرد و برای تسهیل امور می‌توانیم تفاهم‌نامه همکاری با مرکز خدمات امضا کنیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.