مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان خبر داد؛

   5200 نفر از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب خراسان رضوی تجلیل شدند

   کد: 25181
   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
   مشهد/ معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات خراسان رضوی گفت: در سال 99، بیش از 5200 نفر از همسر و فرزندان طلاب در مقاطع مختلف ابتدایی، متوسطه، حوزه و دانشگاه، ممتاز تحصیلی بوده‌اند و تجلیل از ممتازین باعث ایجاد انگیزه مضاعف بین فرزندان و والدین‌ آن‌ها شده به‌طوری‌که هر سال تعداد این افراد ممتاز اضافه می‌شود.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان، 5200 نفر همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب حوزه علمیه خراسان رضوی تجلیل شدند.
   حجت‌الاسلام انصاری معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان دراین‌باره گفت: همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب همه‌ساله توسط این مرکز برگزار می‌شده اما از سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا این همایش‌ها لغو و لوح‌های تقدیر برای ممتازین تحصیلی ارسال و هدیه ممتازین به حساب خدمات کارت آن‌ها واریز می‌شود. البته طلاب ساکن مشهد در صورت تمایل می‌توانند جهت دریافت لوح تقدیر به مرکز خدمات استان مراجعه کنند.
   وی افزود: در سال 99 بیش از 5200 نفر از همسر و فرزندان طلاب در مقاطع مختلف ابتدایی، متوسطه، حوزه و دانشگاه، ممتاز تحصیلی بوده‌اند و تجلیل از ممتازین باعث ایجاد انگیزه مضاعف بین فرزندان و والدین‌ آن‌ها شده به‌طوری‌که هر سال تعداد این افراد ممتاز اضافه می‌شود.
   معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان برگزاری اردوهای دانش‌آموزی و مسابقات ورزشی را از دیگر برنامه‌های این معاونت دانست و گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی در قالب اردوهای دانش‌آموزی و جشنواره‌های ورزشی از برنامه‌های این معاونت است و به یاری خداوند متعال پس از گذر از شرایط کرونا اجرا خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.