مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • برسی مشکلات مسکن طلاب سی سخت در دیدار با معاون املاک و حقوقی راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد
   کد: 25292
   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴
   یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به‌منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب شهر سی سخت دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام و المسلمین جعفری مهر مدیرکل این مرکز به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب شهر سی سخت با معاون املاک حقوقی اداره کل راه و شهرسازی دیدار و گفتگو کرد.
   در ابتدای جلسه، مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تشکر از تشکیل این جلسه به تشریح فعالیت‌های مرکز خدمات پرداخت و گفت: تأمین مسکن طلاب یکی از دغدغه‌های همیشگی این مرکز بوده و هست و امروز نیز شرایط ثبت‌نام برای تخصیص مسکن طلاب روستایی استان فراهم است؛ بیش از ۷۰ درصد طلاب مشکل تأمین مسکن دارند که رفع این مشکلات نیازمند همکاری و تدبیر دستگاه‌های مرتبط است.
   وی افزود: واگذاری زمین به طلاب و روحانیون سی سخت که ثبت نام کرده و پول بابت این زمین‌ها پرداخت کرده‌اند بیش از بیش طولانی شده است.
   مهندس اشرف زاده در این جلسه گفت: متأسفانه به دلایل مختلف واگذاری این زمین‌ها طول کشیده و درصدد رفع این مشکلات و موانع هستیم و قرار است که با انعقاد قرارداد با اعضایی که ثبت‌نام کرده‌اند هر چه زودتر این مشکلات رفع شود.
   وی افزود: پیگیری امور طلاب خواهیم بود و آماده همکاری با مرکز خدمات هستیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.