مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در دیدار با نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

   مشکلات مسکن طلاب مستقر در روستاهای استان قزوین بررسی شد

   کد: 25369
   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱
   قزوین/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قم و نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به منظور بررسی مشکلات مسکن روحانیون مستقر در روستاهای استان دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، حجج اسلام صفی خانی مدیر کل این مرکز و روحانی نژاد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.
   مدیر کل مرکز خدمات استان در این دیدار، توضیحاتی در خصوص برنامه‌های مرکز خدمات در زمینه سلامت، بیمه، وام قرض‌الحسنه و امور فرهنگی ارائه کرد.
   وی در ادامه این جلسه با اشاره به ضوابط جامع طرح هدفمندی خدمات و رویکرد هدفمندی مرکز مبتنی بر «میزان نقش‌آفرینی»، گفت: بر اساس این رویکرد، برخورداری از خدمات مرکز و میزان آن، بر اساس نقش‌آفرینی و کارآمدی طلاب در ایفای شئون حوزوی (تحصیل، تدریس، پژوهش، تبلیغ و فعالیت‌های فرهنگی-اجتماعی) است و به هر میزان که تلاش بیشتری در مسیر تحقق رسالت‌های حوزوی صورت پذیرد فرد از خدمات بیشتری برخوردار خواهد شد.
   در ادامه این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد، ضمن تقدیر از ارائه گزارش و فعالیت‌های هدفمند مرکز خدمات بیان کرد: فعالیت‌های این مرکز بسیار دقیق و با برنامه بوده و واقعاً در راستای تکریم قشر طلاب و روحانیت است.
   در پایان با توجه به درخواست مدیرکل مرکز خدمات استان مبنی بر حمایت حداکثری از روحانیان مستقر در روستاها، حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد اظهار داشت: بنیاد مسکن در جهت نیل به ارائه خدمات هدفمند به روحانیان مستقر در روستاها با آمادگی تمام تسهیلات بسیار ویژه‌ای را در نظر گرفته است و در جهت تسریع ارائه این خدمات قول مساعدت می‌دهد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.