مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • پیگیری مشکلات مسکن طلاب کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن استان
   کد: 25382
   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
   یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به‌منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب استان دیدار و گفتگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام و المسلمین جعفری مهر مدیرکل مرکز خدمات استان و دکتر جنتی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار که در مرکز خدمات برگزار شد، مدیرکل مرکز خدمات استان از همکاری دکتر جنتی و معاونان این بنیاد در همکاری با مرکز خدمات قدردانی کرد.
   وی افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد متأسفانه در ارائه خدمات مسکن به طلاب و روحانیون نتوانسته است موفق باشد.
   وی اشاره کرد: در احادیث و روایات خدمت به مردم بسیار با ارزش شمرده شده است و این خدمات در تعالی انسان بسیار مؤثر است و چه بهتر این خدمت به سربازان امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف صورت گیرد.
   حجت الاسلام و المسلمین جعفری مهر ادامه داد: اکثر طلاب این استان درآمدی جز شهریه طلبگی ندارند و این موضوع شرایط زندگی را برای آنان سخت کرده است.
   وی گفت: شرایط مسکن ملی برای طلاب و روحانیون این استان سخت است و نمی‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند.

   در ادامه جلسه، دکتر جنتی با قدردانی از تشکیل این جلسه گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال 1400 برای ساخت مسکن به افراد کم برخوردار، تسهیلات 100 میلیون تومانی پرداخت خواهد کرد.
   وی بیان کرد: بنیاد مسکن این آمادگی را دارد حتی فراتر از تفاهم‌نامه و طبق قوانین داخلی بنیاد با مرکز خدمات استان همکاری کند.
   گفتنی است، در ادامه جلسه درباره ظرفیت‌های بنیاد در اختصاص زمین روستایی و همچنین پروژه‌های مسکونی بنیاد در شهرهای استان بحث و گفتگو شد.
   این جلسه با حضور معاونین بنیاد مسکن و معاون مالی و صندوق مرکز خدمات برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.