مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب خراسان شمالی تجلیل شدند

   کد: 25386
   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳
   بجنورد/ همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب و روحانیون استان خراسان شمالی به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان تجلیل شدند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان شمالی، حجت الاسلام مرتضی جوانوش معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان در این باره گفت: در سال 1399 بیش از 315 نفر از همسر و فرزندان طلاب در مقاطع دبستان، متوسطه اول و دوم، دبیرستان، دانشگاه و حوزه، ممتاز تحصیلی بوده‌اند که توسط مرکز خدمات تجلیل شده‌اند.
   وی تجلیل از همسر و فرزندان طلاب را مایه دلگرمی و ایجاد انگیزه در بین ممتازین و والدین آنها دانست و گفت: این کار باعث شده تا هر ساله بر تعداد ممتازین افزوده شود.
   معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان در ادامه بیان داشت؛ تجلیل از ممتازین تحصیلی همسر و فرزندان طلاب در سال‌های قبل به‌صورت همایش برگزار می‌شد که متأسفانه از سال قبل به دلیل شیوع بیماری کرونا دیگر همایش حضوری برگزار نمی‌شود و لوح تقدیر برای ممتازین ارسال و هدیه نقدی نیز به خدمات کارت آنها واریز می‌گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.