مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون شهرستان قائنات برگزار شد

   کد: 25407
   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷
   بیرجند/ جلسه شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و روحانیون شهرستان قائنات با حضور مسئولان حوزوی شهرستان برگزار شد.
   شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون شهرستان قائنات برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی، جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب و روحانیون شهرستان قائن با حضور حجج اسلام جعفری راد مدیرکل این مرکز و ابطحی مقدم مدیر حوزه علمیه جعفریه و لشکری مسئول مسکن طلاب و روحانیون این شهرستان برگزار شد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان، در ابتدای جلسه ضمن تشکر از برگزاری جلسه، از اقدامات مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در خصوص مسکن طلاب و روحانیون استان و وضعیت سکونت طلاب و متقاضیان مسکن این شهرستان گزارشی ارائه کرد.
   در پایان، حجت الاسلام و المسلمین ابطحی مدیر مدرسه علمیه جعفریه(س) شهرستان قائن از تلاش‌های خالصانه مرکز خدمات استان در رابطه با تسهیل و کاهش مشکل مسکن طلاب قدردانی کرد و گفت: یکی از دغدغه‌های مهم و قابل توجه طلاب در حال حاضر، مشکل مسکن است که امید است با پیگیری‌ها و رایزنی‌هایی که مرکز خدمات در یک سال اخیر با مجموعه‌های مرتبط با مسکن انجام داده به نتیجه برسد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.