مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دانشگاه علوم پزشکی شیراز از رابط سلامت مرکز خدمات فارس تقدیر کرد

   کد: 25489
   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
   شیراز/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اهدای لوح سپاس، از رابط سلامت مرکز خدمات استان فارس قدردانی کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اهدای لوح سپاس، از حجت الاسلام رضایی رابط سلامت مرکز خدمات استان قدردانی کرد.
   در این جلسه، دکتر مهرزاد لطفی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن قدردانی از فعالیت‌های طلاب در دوره شیوع بیماری کرونا، تلاش مجموعه مرکز خدمات را در خدمت‌رسانی به بیماران، ستودنی برشمرد.
   آقای مهدوی راد معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌های نیروهای درمانی کشور خصوصاً استان فارس در یک سال و نیم گذشته، این خدمات را موجب افتخار و مباهات ایرانیان دانست.
   در پایان این جلسه از تلاش‌های حجت الاسلام رضایی رابط سلامت مرکز خدمات استان در اجرای برنامه‌ها و طرح‌های دانشگاه علوم پزشکی در مرکز خدمات با اهدای لوح سپاس، قدردانی به عمل آمد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.