مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید از فعالیت‌های خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده‌های طلاب ماهدشت

   کد: 25495
   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   کرج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز از فعالیت‌های خوداشتغالی و کارآفرینی چند تن از خانواده‌های طلاب ماهدشت بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، حجج اسلام انصاری مدیر کل این مرکز و عظیمی امام جمعه ماهدشت با چند تن از طلاب خوداشتغالی و کارآفرین این شهر دیدار کردند.
   بر اساس این گزارش طی این بازدیدها که به همت معاونت فرهنگی و معیشت مرکز خدمات استان صورت گرفت، از کارگاه قالیبافی خانواده حجت الاسلام وطن‌خواه دیدار به عمل آمد.
   لازم به توضیح است که این خانواده، علاوه بر فعالیت در زمینه‌ی بافت و فروش فرش‌های دستی، در تولید دار قالی به روشی جدید مشغول هستند و ضمن فروش 30 دستگاه از این دارها تاکنون، در حال ثبت اختراع این نوع دار قالی هم هستند.
   در پایان بازدیدها از کارگاه کوچک عرقیجات خانواده‌ی حجت الاسلام حیدری نیز بازدید شد، محصولات تولیدی این کارگاه که با وام حمایتی مرکز خدمات برپا شده، هم به صورت خرده فروشی و هم به صورت عمده به طلاب و روحانیونی که در زمینه طب سنتی و اسلامی مشغول به کار هستند، به فروش می‌رسد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.